• Index
  •  » PRAKTYKI!!!
  •  » Dzisiaj się dowiedziałam pare ważnych informacji...

#1 2010-06-07 21:18:40

ania

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 50

Dzisiaj się dowiedziałam pare ważnych informacji...

te osoby ktore chca odrabiac praktyke lipiec, sierpien wrzesnien <troche to dziwne bo przeciez placowki sa zamkniete ale tak mi powiedziano> maja skladac podania do naszej uczelni do 11.06.2010r. a te osoby ktore chca w pazdzierniku to najpozniej miesiac przed praktykami czyli kolo 29.08.2010 wydaje mi sie, ze koles mowil do wszystkich czyli nas sie nie tyczy 11.06 no bo niby jak chyba ze wrzesien. Nie wiem jak ma wyglądać podanie, ponoć jest gdzieś na naszej stronie szkoły. Te osoby, ktore mialy staz w jakiejs placowce to druga maja bezwarunkowo zaliczyc do konca 5 semestru przynajmniej tak jest teraz (tak mi koleś powiedział, ale wszystko może uledz zmianie - bo u nas w szkole wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie), rzecz następna jesli ktos odbyl staz ale nie prowadzil zajęć nie ma zaliczonej praktyki!!! wiec musi ja robic, jesli zas ma ze prowadzil zajecia, przynosi opinie o pracy z PUP, umowe z powiatowym urzedem pracy, i pisze prosbe do prodziekana ds. studenckich o zaliczenie stazu jako praktyki i idzie z tymi papierami do Pękali ona podbija zaliczenie i zanosi sie je do dziekana. Mówię jeszcze raz te osoby, które chcą mieć praktykę we wrześniu maja na znalezienie placówki czas tylko do 11.06 więc bardzo krótko tyle mojego z tej strony życzę powodzenia!!! Jeśli coś się dowiem jeszcze to będę dawała znać.

Offline

 

#2 2010-06-21 20:16:34

ania

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 50

Re: Dzisiaj się dowiedziałam pare ważnych informacji...

kolejna ważna wiadomość" jutro do godziny 10* 13 jest już nie aktualna ostateczny termin wpisów u juszczyk-rygałło o 11 jej już nie będzie czyli macie tylko godzinke jutro

Offline

 
  • Index
  •  » PRAKTYKI!!!
  •  » Dzisiaj się dowiedziałam pare ważnych informacji...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl